Jedno náměstí, mnoho příběhů – další kapitola
Zveme vás na další setkání z cyklu DAMIÁN PRŮVODCEM, tentokrát s tématem „Jedno náměstí, mnoho příběhů – další kapitola“. Přednáška se uskuteční v úterý 17. února 2026 od 10:00 do 11:30 v budově DDM Vančurova.
Cílem kurzu je vytvořit dobrovolnickou průvodcovskou službu, která bude zájemce seznamovat s historií lanškrounských domů, sakrálních památek, kostelů i významných událostí. Setkání je určeno nejenom dospělým zájemcům, kteří mají chuť poznávat město hlouběji a podílet se na jeho kulturním životě.
👩🏫 Přednáší: Mgr. Bc. Hana Stejskalová
📍 Místo konání: DDM Vančurova
🕙 Termín: 17. 2. 2026, 10:00–11:30
🎟️ Vstup zdarma, bez nutnosti registrace
Staňte se průvodcem Lanškrouna
Máte rádi historii, vyprávění příběhů a kontakt s lidmi? Přidejte se k nám jako dobrovolný průvodce a pomozte nám představovat krásy a zajímavosti našeho města veřejnosti.
Jak to vypadá, když provázíme? Podívejte se na ukázku z našeho výukového programu: 👉 www.ddm-lanskroun.cz/2026-01-vyukovy-program
Těšíme se na všechny, kteří chtějí být součástí této inspirativní iniciativy!