Máš přání, které doufáš, že se k Ježíškovi opravdu dostane a nikde se nezatoulá? Pojisti si to a přání mu pošli rovnou do nebe.

A jak? Balónkem přece.

Přijď k nám na sobotní odpolední předvánoční dílničku.

Napíšeš nebo nakreslíš přání na kartičku, kterou u nás dostaneš, přivážeš ji k balónku, který bude naplněný heliem, a potom stačí už jen venku vypustit.

Nemusíš se bát o přírodu, máme připravené ekologické balónky z kaučuku. Tak kdo dorazí napsat nebo pojistit si své vánoční přáníčko?
Budeme se moc těšit.

• 17. prosince 13-15 hodin